Nasza oferta

W ramach działalności statutowej Polskiego Towarzystwa Superwizji Coachingu uruchamiamy w tym roku zapisy na NIEODPŁATNE GRUPY SUPERWIZYJNE DLA COACHÓW – PRAKTYKÓW (niezależnie od stażu) oraz NIEODPŁATNE KONSULTACJE ”SOS”.

NIEODPŁATNE GRUPY SUPERWIZYJNE DLA COACHÓW

Superwizja będzie prowadzona przez członków założycieli PTSC w różnych perspektywach teoretycznych

SUPERWIZJA W GRUPACH BĘDZIE ODBYWAŁA SIĘ NA OKREŚLONYCH ZASADACH:

  • Grupy zamknięte: tworzone według kolejności zgłoszeń do poszczególnych prowadzących
  • Liczebność grup: w skład każdej grupy wejdzie maksymalnie 6-10 osób, (o ostatecznej liczebności decyduje osoba prowadząca)
  • Ilość spotkań:  grupa pracuje w cyklu 6 spotkań (uczestnicy zobowiązują się do  udziału w całym cyklu)

  • Czas trwania cyklu:  6 miesięcy (1 spotkanie w miesiącu)
  • Czas trwania jednego spotkania superwizyjnego: do 3 godzin;
  • Miejsce: Uczestnicy danej grupy wspólnie uzgadniają preferowane miejsce realizacji superwizji i pokrywają ewentualne koszty wynajmu lokalu.

Osoby chętne zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do 30.11.2017r. na adresy mailowe prowadzących poszczególne grupy

O TERMINACH ROZPOCZĘCIA SPOTKAŃ SUPERWIZYJNYCH BĘDZIEMY INFORMOWAĆ W BEZPOŚREDNIEJ KORESPONDENCJI, PO UTWORZENIU GRUP.

NIEODPŁATNE KONSULTACJE ”SOS”

W pracy cooacha zdarzają się sytuacje, gdy potrzebuje pilnie przeanalizować to, co wydarzyło się na sesji coachingowej, zrozumieć lepiej reakcje Klienta lub swoje, zastanowić się nad kolejnymi krokami, by w konsekwencji, jak najlepiej wesprzeć Klienta w jego rozwoju.

Konsultacje SOS dają możliwość porozmawiania o swoim przypadku coachingowym z doświadczonym superwizorem, w bezpiecznej atmosferze zachęcającej do refleksji. Sesje objęte są pełną dyskrecją.

Konsultacje prowadzi  Katarzyna Kloskowska-Kustosz, Członkini Zarządu PTSC, Executive coach, psycholog z 27 letnim doświadczeniem we wspieraniu ludzi w rozwoju.

  • Terminy konsultacji „SOS”: 5.12.2017, 09.01.2018, 6.02.2018
  • godziny: 18.00 – 20.00.
  • Tel. 606 287 528

Grupy superwizyjne prowadzą:

Marta Łuczyńska

marta.luczynska@ptsc.org.pl

Grupa superwizyjna prowadzona w paradygmacie humanistyczno-egzystencjalnym, z wykorzystaniem filozofii, technik i narzędzi swoistych dla podejścia Gestalt oraz dla analizy transakcyjnej.

Każdy mur jest bramą. (R.W.Emerson)

Agnieszka Kasprzycka

agnieszka.kasprzycka@ptsc.org.pl

Grupa superwizyjna prowadzona z wykorzystaniem metody ustawień systemowych oraz elementów neurolingwistycznego programowania, social presencing theatre i teorii U. Będziemy przyglądać się zagadnieniom superwizyjnym w kontekście systemów, których dotyczą (organizacyjnych, osobistych). A także sięgać po informacje niedostępne w drodze konwencjonalnej analizy.

Wiesława Serkowska

wieslawa.serkowska@ptsc.org.pl

Grupa superwizyjna będzie prowadzona w oparciu o dwa modele.

Model BSM – jest formą superwizji relacji. Wywodzi się z podejścia kontemplatywnego i jest ustrukturyzowaną praktyką bazującą na uważności (ang. mindfulness). W praktyce najczęściej dotyczy relacji coacha z jego klientem, choć może dotyczyć także innych relacji zawodowych.

Model 7 Perspektyw – Umożliwia pracę nad problemem superwizyjnym poprzez analizę i refleksję z różnych perspektyw (sytuacji klienta; emocji i przekonań coacha; relacji pomiędzy coachem a jego klientem; relacji coacha z superwizorem; procesów wewnętrznych superwizora; interwencji stosowanych przez coacha podczas sesji; systemu klienta, coacha i superwizora).

Łada Bobrowska-Drozda

lada.drozda@ptsc.org.pl

Grupa superwizyjna prowadzona w perspektywie psychodynamicznej, która uwzględnia znaczną rolę niewiadomego w życiu psychicznym człowieka, procesowość coachingu oraz plan aktualny i symboliczny w jego przebiegu.

Agnieszka Kramm

agnieszka.kramm@ptsc.org.pl

Grupa superwizyjna prowadzona metodami psychologii zorientowanej na proces. Będziemy pracować używając metod, technik oraz filozofii charakterystycznej dla tego podejścia, rozwijanego od 25 lat przez A. Mindella i jego uczniów.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH